Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ i III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі

“Жыдчанская  сярэдняя школа”

Пінскага раёна

                     Ф.В. Радзіон

     05.2022

 

 

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2021/2022 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

 

2 чэрвеня

 

ІХ

 

беларуская мова

старшыня

Стасевіч Н.К.

намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце

нямецкая мова, беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Клімчук Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Літвінюк А.Л.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

 

7 чэрвеня

 

ІХ

 

руская мова

старшыня

Стасевіч Н.К.

намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце

нямецкая мова, беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Чугай Т.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Марчук Т.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

 

9 чэрвеня

 

ІХ

 

матэматыка

старшыня

Стасевіч Н.К.

намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце

нямецкая мова, беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Бокша А.Р.

настаўнік

матэматыка

без катэгорыі

Анцімонік К.З.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

 

 

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі

Жыдчанская  сярэдняя школа”

Пінскага раёна

                     Ф.В. Радзіон

   05.2022

 

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2021/2022 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

ХІ

беларуская мова

старшыня

Радзіон Ф.В.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі:

Клімчук Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Літвінюк А.Л.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Марчук Т.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

3 чэрвеня

ХІ

матэматыка

(павышаны, базавы ўзроўні)

старшыня

Стасевіч Н.К.

намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце

нямецкая мова, беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Анцімонік К.З.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Бокша А.Р.

настаўнік

матэматыка

без катэгорыі

Радзіон Ф.В.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

6 чэрвеня

ХІ

гісторыя Беларусі

старшыня

Радзіон Ф.В.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі:

Ліпка В.А.

настаўнік

гісторыя

без катэгорыі

Март Г.Ф.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Богнат Л.А.

настаўнік

гісторыя

 вышэйшая

8 чэрвеня

ХІ

нямецкая мова

старшыня

Радзіон Ф.В.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі:

Балбуцкая І.В.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Стасевіч Н.К.

намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце

нямецкая мова, беларуская мова і літаратура

першая

Максімчук Я.І.

настаўнік

нямецкая мова

без катэгорыі